lg-smart-tv-singage-49-lg-43lv640s (1)
lg-smart-tv-singage-49-lg-43lv640s (2)
lg-smart-tv-singage-49-lg-43lv640s (3)
Share
V3 Technology > Products > LG Smart TV Singage 43″ | LG 43LV640S
LG Smart TV Singage 43″ | LG 43LV640S
Rp10.835.000
 LG 43LV640S
New
43” (42.5 Diagonal) Smart TV Signage
  • Audio Output
    10W + 10W / 2.0 ch
    VESA®
    200mm x 200mm
POWER
  • Voltage (Hz)
    100 ~ 240V, 50/60Hz
    Power Consumption-Typ
    38W
  • Stand-by
    0.5W↓